DISKO Solutions GmbH

Esiet sveicināti firmas DISKO Solutions GmbH mājaslapā. Pēdējos gados firmas DISKO grupa ir attīstījusies augstas kvalitātes iekārtu tehniskām apkopēm izmantojamo tīrošo līdzekļu inovāciju jomā, ražošanā un tirdzniecībā.
DISKO grupa ir ieguvusi bagātīgu pieredzi tīrošo līdzekļu attīstībā. Šie produkti ir izstrādāti tā, lai atbilstu iekārtu ražotājfirmu un/vai iekārtu lietotāju prasībām. Patreiz klientiem DISKO tīrošie līdzekļi ir pieejami gandrīz visās Eiropas valstīs.

DISKO grupas mērķis

DISKO Grupas darba stratēģija ir nodrošināt OEMs, izplatītājus un galalietotājus ar profesionāliem tīrīšanas risinājumiem un kvalitatīviem tīrīšanas līdzekļiem profilaktiskai datoru, klēpjdatoru, TFT ekrānu, printeru, kopētāju, POS terminālu, bankomātu, dažādu banknošu pieņemšanas un izmaksas iekārtu, biļešu automātu, autostāvvietu apmaksas automātu, dzērienu automātu u.c. iekārtu tehniskai apkopei. Būtiskākā DISKO produktu priekšrocība ir tā, ka šo produktu izmantošana ļauj ietaupīt uz tehnisko apkopju izmaksām. Šo produktu izmantošana nodrošina tīru, higiēnisku un pievilcīgu apkārtējo darba vidi.

DISKO produktu kvalitāte

DISKO produkcija ir izstrādāta tā, lai apmierinātu visaugstākās iekārtu tīrības prasības, nodrošina augstāko kvalitāti un ir vieni no labākajiem tirgū pieejamiem produktiem. Vienas no DISKO produktu būtiskākajām pozitīvām iezīmēm ir lieliska antistatiskā un antibakteriālā iedarbība, efektīva tīrīšana, kura ir nekaitīga apkārtējai videi, viegli sadalās, ugunsdroša – nav viegli uzliesmojoša, produkti piemēroti alerģiskiem cilvēkiem un galvenais – ekonomiski lietošanā, bioloģiski sadalās. Pateicoties īpašajam produktu sastāvam (no apelsīnu mizas ekstrakta) iekārtas iespējams notīrīt ātri, efektīvi un kvalitatīvi.

Papildus informācija

DISKO grupa sadarbojas ar plašu profesionālu izplatītāju un partneru tīklu visās Eiropas valstīs. Šis apstāklis garantē, ka Jūs ātri saņemsiet nepieciešamo informāciju par DISKO produktiem.
Šajā mājas lapā Jūs atradīsiet plašu pārskatu, ieskaitot tehnisko informāciju, par mūsu standarta produktiem. Produktu informācijas lapas tiek sniegtas pēc pieprasījuma. Ja Jums nepieciešama pilnīgāka un plašāka informācija par DISKO produktiem, Jūs variet sazināties ar mūsu izplatītāju pa e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai rakstīt uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

  • Skatīts: 594292